3-4 latki: Angielski z mamą lub tatą

Każda lekcja w całości wypełniona jest zabawą. Dzieci poznają angielski poprzez śpiew, taniec, prace plastyczne, teatrzyk czy bajki. Wspólnie czytamy pierwsze książeczki, gramy w proste gry planszowe i bawimy się z wykorzystaniem kolorowych pacynek.

Proponowane aktywności są zawsze dostosowane do wieku dzieci i związane tematycznie z aktualnymi świętami lub panującą porą roku. Zimą bawimy się w papierową bitwę śnieżną, a jesienią szukamy na dywanie kolorowych liści, kasztanów i grzybów.

Wspólnie świętujemy Dzień Pluszowego Misia, Halloween, Boże Narodzenie czy Dzień św. Patryka – patrona Irlandii.

Podczas zajęć wielokrotnie powtarzamy nowe słówka. Rodzice uczestniczą w zajęciach razem z dziećmi, dzięki czemu mogą w codziennych sytuacjach w domu utrwalać materiał z lekcji. Nasze spotkania dostosowane są do potrzeb rozwojowych dzieci – maluchy doskonalą małą motorykę i pracę w grupie, a przy okazji poznają angielskie wyrażenia.

Rozwój społeczny dziecka wymaga szczególnej troski, dlatego w English with Love stawiamy na naukę opartą na współpracy z innymi dziećmi. Przeczytaj więcej o zaletach zajęć grupowych na początku przygody z językiem angielskim.

Cennik w roku szkolnym 2023/2024

Angielski dla dzieci Szczein

info@english-with-love.pl

tel. +48 508 800 180

Masz pytanie? Napisz!