Jak wyglądają zajęcia dla dzieci?

Mottem English with Love jest nauka przez zabawę. Chcemy, aby angielski i lekcje angielskiego kojarzył się naszym małym kursantom przede wszystkim ze świetną rozrywką, spotkaniem z przyjaciółmi. Podczas naszych zajęć sala rozbrzmiewa głośnym śpiewem i piosenkami. A maluchy, otoczone językiem angielskim, niepostrzeżenie przyswajają najpierw pojedyncze wyrazy, a następnie całe zdania.

Angielski dla dzieci w Szczecinie
Śpiewanie pomaga dzieciom złapać naturalny rytm języka.

Angielski przez zabawę

To, co łączy wszystkie nasze spotkania to pozytywna nauka języka. Lekcje prowadzimy na wesoło, bo wiemy, że zrelaksowane i szczęśliwe dzieci lepiej przyswajają wprowadzany materiał. Rozumiemy też, że dzieci chłoną świat wszystkimi zmysłami. Właśnie dlatego bazujemy na rzeczywistych przedmiotach, a nie ich ilustracjach. Gdy dzieci poznają części garderoby – ubierają pluszowego misia, a kiedy uczą się nazw kolorów – budują wieżę z kolorowych klocków.

Maluchy uczą się kolorów, budując kolorową wieżę z klocków.

Urozmaicone powtórki

Nauka oparta jest na wielokrotnym powtarzaniu tego samego materiału. Zawsze jednak dostosowujemy formę do aktualnej pory roku lub nadchodzących świąt czy uroczystości. (W ten sposób dzieci poznają też zwyczaje krajów anglojęzycznych.) Jesienią ćwiczymy liczenie skacząc przez kałuże rozłożone po podłodze, a zimą – rzucając papierowymi śnieżkami. Maluchy świetnie się bawią i błyskawicznie opanowują słownictwo.

Jesień to doskonały czas na skakanie w kałużach i ćwiczenie liczenia.

RÓŻNORODNE FORMY NAUCZANIA

Aby utrzymać koncentrację uczestników podczas zajęć, przeplatamy ze sobą zabawy ruchowe, plastyczne, taneczne. Każde dziecko znajdzie formę aktywności, którą lubi najbardziej. Niektóre maluchy świetnie odnajdują się w piosenkach z pokazywaniem, a inne wolą posłuchać teatrzyku lub zagrać w grę planszową. W English with Love bierzemy pod uwagę to, że każde dziecko jest inne i rozwija się indywidualnie.

Kliknij na wybraną grupę i dowiedz się, jak uczymy dzieci w poszczególnym wieku.