nasi lektorzy

Zespół English with Love to nauczycielki z pasją do języka i z miłością do dzieci. Głowy pełne pomysłów, masa fantazji i mnóstwo cierpliwości to główne zalety naszych prowadzących. Dryg pedagogiczny naszych nauczycieli w połączeniu z ponadprzeciętną pomysłowością sprawiają, że dzieci kochają zajęcia English with Love i chłoną wiedzę jak gąbki. Poznajcie nas lepiej i przekonajcie się sami, że powierzając nam swoje dziecko, zostawiacie je w najlepszych rękach!

Alicja

Z wykształcenia jestem filologiem. Ukończyłam studia magisterskie z filologii angielskiej i germańskiej oraz licencjackie z filologii hiszpańskiej, realizując równocześnie ścieżkę tłumaczeniową jak i pedagogiczną. Pierwszą z rozsądku, drugą z zamiłowania.

Bardzo lubię nauczać. Najbardziej motywuje mnie możliwość obserwowania przyrostu wiedzy i umiejętności kursantów. Pamiętam początki, porównuję je z aktualnymi umiejętnościami i pękam z dumy słysząc pierwsze słowa po angielsku, spontanicznie wypowiadane przez dzieci.

W okresie studiów dorabiałam sobie korepetycjami i kursami językowymi i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że byłam w tym dobra. Gdy pocztą pantoflową rozeszła się informacja o moich lekcjach, nie mogłam pomieścić w grafiku wszystkich chętnych.

Podobnie jest z English with Love – skromny początek szybko przerodził się w nauczanie na większą skalę i czasami mam wrażenie, że znam już połowę szczecińskich przedszkolaków!

Głowa pełna różnorodnych pomysłów to pedagogiczne obciążenie genetyczne, za które jestem dozgonnie wdzięczna. Metody nauczania doskonalę na własnych dzieciach w wieku przedszkolno-szkolnym, które niejednokrotnie odgrywają rolę testerów nowych gier i zabaw, realizowanych podczas zajęć.

W English with Love nauczam zarówno dzieci w wieku przedszkolnym jak i wczesnoszkolnym.

Maria

Z wykształcenia i zawodu jestem animatorką kultury. Ale nie zawsze wiedziałam, że tak będzie. Zanim zaczęłam studiować animację kultury, marzyły mi się studia amerykanistyczne. Na szczęście przypadkiem usłyszałam, że by działać w kulturze, warto pójść w kierunku animacji. Nie wahałam się ani chwili!

Moje zainteresowanie językiem zostało zdominowane przez animację kultury. Na co dzień wykorzystuję to w pracy nauczycielki wychowania przedszkolnego.

W czasie studiów odkryłam sztukę pantomimy i akrobatyki powietrznej. Co tu dużo mówić… Zakochałam się bezpowrotnie!

Elementy techniki pantomimy często wykorzystuję w życiu codziennym. To zdecydowanie ułatwia nawiązanie kontaktu z młodszymi odbiorcami.

Gwarantuję, że poznawanie ze mną nowych, angielskich słówek to świetna zabawa. A gramatyka staje się dziecinnie prosta.

Tak jak moi najmłodsi kursanci też ciągle się uczę. Niedawno zdobyłam certyfikat: „Metody aktywizujące w nauczaniu języka obcego”.

Marta

Z wykształcenia jestem pedagogiem. Ukończyłam studia II stopnia na wydziale pedagogicznym – w ten sposób spełniłam moje marzenia z dzieciństwa.

Praca z najmłodszymi w przedszkolu daje mi ogromną satysfakcję. Uwielbiam bezpośredniość i energię dzieci.

Jestem absolwentką studiów podyplomowych z metodyki nauczania języka angielskiego, mam uprawnienia do nauczania dzieci języka obcego.

Jako nauczycielka angielskiego pracuję już 3 lata. Nieustannie poszerzam moją wiedzę i uczestniczę w warsztatach metodycznych – dzięki temu lekcje ze mną stają się coraz ciekawsze. Ostatnio zostałam trenerką Sensoplastyki.

Sama jestem mamą. Wiem dobrze, jak wielkiej kreatywności wymaga utrzymanie zainteresowania przedszkolaka. Lekcje ze mną na pewno nie będą nudne.

W English with Love pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym. Jestem również wychowawczynią w jednym ze szczecińskich przedszkoli publicznych, gdzie z powodzeniem uczę angielskiego we wszystkich grupach.

Anna

Jestem absolwentką University of Highlands and Islands w Perth. Mam doświadczenie pracy z dzieci w wieku szkolnym, ale świetnie też nawiązuję kontakt z dorosłymi uczniami.

Moją pasję do angielskiego przekładam na pracę. Chcę, aby moi uczniowie wierzyli w siebie i swoje możliwości.

Nauka po przez zabawę to mój cel, bo… English is fun!

Prywatnie jestem mamą dwóch córek w wieku szkolnym i przedszkolnym, które od najmłodszych lat poznają ze mną angielski w formie codziennej zabawy.