7-9 latki: nauka i zabawa w prawdziwych szkolnych ławach

Jest to obecnie najstarsza grupa, przeznaczona dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, które chcą rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z językiem angielskim.

Podczas zajęć łączymy zabawę z nauką. Wiemy, że dzieci najlepiej uczą się, gdy się dobrze bawią i cieszą tym, co robią, dlatego wychodzimy poza ramy podręcznika i proponujemy różnorodne aktywności, podczas których uczymy się angielskiego w działaniu. Na naszych lekcjach gramy w gry planszowe, tańczymy, śpiewamy, bawimy się w teatrzyk, zdarza się również, że sadzimy roślinki lub gotujemy – wszystko po angielsku, na poziomie językowym dostosowanym do możliwości kursantów. Poza zabawą, wdrażamy również elementy czytania i pisania po angielsku.

W English with Love stawiamy na praktyczną naukę języka i chcemy, aby nasi kursanci komunikowali się w tym języku. Dlatego stawiamy na naukę opartą na współpracy z innymi dziećmi. Przeczytaj więcej o zaletach zajęć grupowych na początku przygody z językiem angielskim. Warto dodać, że w tej grupie wiekowej bazujemy na podręcznikach dedykowanych uczniom w wieku wczesnoszkolnym, które należy zakupić na początku roku szkolnego.

Cennik w roku szkolnym 2023/2024

Angielski dla dzieci Szczein

info@english-with-love.pl

tel. +48 508 800 180

Masz pytanie? Napisz!