Nasza historia

październik 2022

Otwieramy grupy w SP 2

Zaczynamy uczyć w Szkole Podstawowej nr 2 w Szczecinie

wrzesień 2022

Zaczynamy zajęcia w SP 46

Tworzymy szkolne grupy w Szkole Podstawowej nr 46 w Szczecinie

lipiec 2022

Czytamy dzieciom w książnicy pomorskiej

Angielskie poczytanki w książnicy pomorskiej

W Książnicy Pomorskiej wspólnie z Wydawnictwem Usborne prowadzimy cykl spotkań: „Poczytanki”. Czytamy angielskie książeczki i bawimy się z dziećmi.

kwiecień 2022

Przygotowujemy się na nowy rok szkolny

Nasi kursanci myślą już może o wakacjach. Ale ja nie. W English with Love praca wre – intensywnie przygotowujemy się na nowy rok szkolny. Drukuję pierwszy baner, zatrudniam drugiego nauczyciela i planuję uruchomienie większej liczby grup w różnych kategoriach wiekowych.
Przeczytaj artykuł o poszczególnych grupach i sprawdź, w której z nich Twoje dziecko rozwinie pełnie swoich możliwości.
Do zobaczenia na zajęciach!

marzec 2022

Szkoła

Nawiązuję współpracę z jedną ze szczecińskich podstawówek (SP nr 47). English with Love wolontariacko prowadzi zajęcia dla dzieci ze szkolnej zerówki i rezerwuje salę na zajęcia dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym od września kolejnego roku szkolnego.
Z niecierpliwością czekam na spotkanie z grupą 7-9 latków w szkolnych ławkach. Gwarantuję, że będzie dużo nauki i jeszcze więcej zabawy.

styczeń – marzec 2022

English with Love zatacza coraz szersze kręgi

Poczta pantoflowa spisuje się na medal. Grupy maluchów stają się dwa razy liczniejsze, choć wciąż są kameralne i każde dziecko otrzymuje indywidualną uwagę nauczyciela. Polecenia to dla mnie najlepszy dowód na to, że zarówno rodzice, jak i dzieci są zadowoleni z naszych cotygodniowych spotkań. Rodzice najstarszych kursantów zaczynają pytać o kontynuację zajęć.

październik 2021

Kolejne szczecińskie przedszkola chcą się uczyć angielskiego

Nawiązuję współpracę z kolejnymi przedszkolami i żłobkami. (Jeszcze chwila i poznam chyba wszystkie szczecińskie przedszkolaki).
Moi najmłodsi uczniowie mają 1,5 – 2,5 lat i są niezwykle ciekawi świata. Choć nauczanie maluchów opiera się na wielokrotnym powtarzaniu tych samych treści, to dzięki różnorodnym formom zajęć (śpiewamy piosenki, bawimy się zabawkami, pokazujemy), a przede wszystkim energii i zaangażowaniu dzieci – nigdy nie jest nudno. Uwielbiam pracę z takimi maluchami i nieustannie zastanawiam się, jak mogę jeszcze lepiej dostosować ofertę do naturalnych predyspozycji i możliwości żłobkowiczów.

wrzesień 2021

Ruszają kursy dla przedszkolaków

Zaczynają działać dwie cudowne grupy przedszkolaków. Wraz z Maluchami (2- i 3-latkami) oraz Starszakami (5- i 7-latkami) rozpoczynam wspaniałą angielską przygodę. Budujemy wieże z klocków – uczymy się kolorów. Przeliczamy przedmioty dookoła nas – poznajemy liczby. Śpiewamy piosenki – ćwiczymy angielską wymowę i intonację. Dzieci są zachwycone zabawami i w locie chwytają angielskie słówka.
Rodzice również uczestniczą w zajęciach i dowiadują się, w jaki sposób mogą wspierać swoje dzieci przez domowe ćwiczenia.

wrzesień 2021

Przygotowuję pierwsze zajęcia pokazowe

Z drżącym sercem i lekką tremą przeprowadzam pierwsze zajęcia pokazowe. Uśmiechy moich córek zapewniają mnie, że zabawa, którą wymyśliłam dla przyszłych kursantów spodoba się dzieciom. Mają rację! Podczas lekcji poznaję pierwszych kursantów i podpisuję umowy.

sierpień 2021

Timeline Heading

Pierwszy raz odwiedzamy przedszkole „Zaczarowany Ogród” przy ul. Piotra Skargi 32. Już wiem, że niebawem ruszą tu nasze zajęcia. Grupa zaprzyjaźnionych dzieci pomaga mi nakręcić video promocyjne. Pijemy pyszne i zdrowe strawberry shake. Zaczynam promować zajęcia z angielskiego dla dzieci. Nie mogę się doczekać! Wkrótce będę się tu regularnie spotykać z małymi kursantami, którym pomogę zrobić pierwsze kroki w angielskim. Wiem, że czeka nas wspaniała zabawa!

lipiec 2021

Mamy koszulki

Pracuję nad marką firmy. English with Love ma już logo i stronę internetową. Ja i moi pomocnicy z dumą zakładamy koszulki firmowe i z uśmiechem pozujemy do zdjęć. Już wiem, że na blogu i w mediach społecznościowych na Facebooku i Instagramie będę zamieszczać materiały, które pomogą rodzicom małych kursantów w domowych zabawach po angielsku.

maj 2021

Początek

Od zawsze chciałam uczyć innych, na studiach dorabiałam korepetycjami i pracą w szkole językowej – byłam w tym naprawdę dobra. Nic więc dziwnego, że kiedy zostałam mamą, starałam się wprowadzać moim dzieciom elementy angielskiego. Śpiewaliśmy angielskie piosenki, przy wspólnych śniadaniach wymienialiśmy po angielsku produkty na stole, a podczas spacerów nazywaliśmy kolory mijanych samochodów. I podczas takiego właśnie spaceru zapragnęłam, aby lekcje realizowane dotychczas wyłącznie z własnymi dziećmi w domu wyszły na światło dzienne. Zaczęłam szukać przedszkola, w którym mogłyby odbywać się zajęcia, przygotowałam roczny plan zajęć, a w mojej głowie mnożyły się pomysły na zabawy językowe. Wszystkie propozycje językowych aktywności testowałam najpierw na moich dzieciach, które były tym szczerze zachwycone i dawały jasne sygnały, co się sprawdza, a co można jeszcze ulepszyć.