Zajęcia grupowe dla dzieci

Jedni są przekonani o słuszności wprowadzania języka obcego od najmłodszych lat, podczas gdy inni wolą z tym tematem zaczekać. W English with Love szanujemy każdą opinię, dlatego na naszych zajęciach zarówno starszaki, jak i najmniejsze maluszki znajdą coś dla siebie.

Najmłodsza grupa to 2-latki. W półgodzinnych zajęciach uczestniczy dziecko wraz z rodzicem. Zapewniamy tym sposobem poczucie bezpieczeństwa małych kursantów, a także pomocną dłoń rodzica podczas zabaw. 

Oferta dla najmłodszych to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami języka angielskiego. Podczas zajęć rozwijamy się manualnie, rytmicznie, muzycznie, ćwiczymy małe paluszki i jesteśmy aktywni fizycznie, a we wszystkie te aktywności zgrabnie wplatamy elementy języka angielskiego. Bo przecież skakać, tańczyć i cieszyć się można również po angielsku!

W starszych grupach, stworzonych w myślą o dzieciach z klas 1-3 zabawa przestaje być jedynym elementem zajęć. W dalszym ciągu jest jednak ważnym ich elementem. Bo czy może być coś bardziej efektywnego dla kilkulatków niż nauka przez zabawę?

Z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym ćwiczymy już nie tylko mówienie i słuchanie, ale dochodzi również samodzielne czytanie i pisanie pierwszych angielskich słówek, co z kolei zwiększa nam możliwości różnorodnych zabaw językowych.

W English With Love każde dziecko znajdzie zajęcia dostosowane do swoich potrzeb i możliwości.

Dowiedz się więcej o lekcjach dla poszczególnych grup wiekowych:

Zajęcia ogólnorozwojowe z językiem angielskim: 2-latki

Angielski z Mamą lub Tatą: 3- i 4-latki

Angielski rytmicznie, wesoło i plastycznie

Nauka i zabawa w prawdziwych szkolnych ławach: 7- i 9-latki